Šetrné ruční mytí za nejnižší ceny

Kompletní mytí vozu je u nás šetrné i pohodlné!

Otevřeno Po - Pá    8 - 16 hod

Kde nás najdete? Podzemní garáže Letná

Automyčka se nachází v podzemních garážích pod Letenskou plání. Vjezd je přímo oproti Generalli aréně fotbalového klubu AC Sparta Praha.

Mytí

Přípravky se kterými myjeme, jsou šetrné k laku i přírodě. Vše myjeme ručně s maximální péčí.

Objednávky

Objednat se můžete přímo na místě nebo po telefonu 602 401 401. Po umytí vám pošleme sms, že je váš vůz připraven k vyzvednutí.

Parkování

Po dobu mytí je parkování zdarma. Rezidenti mohou klíče od auta předat, a až bude vůz umytý zaparkujeme ho na určené parkovací stání.

Nabídka služeb mytí

Do naší nabídky patří i ruční mytí automobilů. Díky menší spotřebě vody, kvalitním prostředkům bez chemie a také bez tvoření zbytečných odpadů šetříme i životní prostředí. Naše ruční mytí je výrazně šetrnější a prodlužuje životnost automobilu. A k tomu všemu nabízíme bezkonkurenční ceny!

Exterier 60 min 450 Kč
Exterier deluxe 60 min 500 Kč
Interier 60 min 700 Kč
Komplet 120 min 1100 Kč
Tepování interiéru dle dohody 2200 Kč

Doba mytí je orientační. Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Za mytí vozů VAN a MPV je cena navýšena o 20 %
a za nadměrně znečištěné vozy o 10%.

Objednejte se telefonicky

602 401 401

Ukázka naší práce

Jak to u nás vypadá?

Technologie

 • Bez vody

  Mytí automobilů provádíme za pomoci patentované technologie bez vody. Emulze vytlačí jednotlivé částice nečistot, oddělí je od ošetřovaného povrchu a za pomoci utěrek z mikrovláken jsou bezpečně odstraněny z povrchu. Naší metodou ušetříme průměrně 135 litrů vody na jedno auto.

 • Bez poškrábání

  Díky tomu, že myjeme zásadně ručně, jsou všechny nečistoty odstraněny bez poškrábání. Váš lak získá nový vzhled, lesk a dlouhodobou ochranu i proti UV záření. Nové automobily mají náchylnější povrchy, a proto jim klasické kartáče v automyčce neprospívají. Můžeme vám zaručit, že u nás se laku vašeho auta nic nestane.

 • Bez chemie

  Od ověřeného dodavatele odebíráme pouze přípravky, které jsou biologicky rozložitelné a neobsahují žádná rozpouštědla ani kyseliny. Výhodou je to, že odpuzují nečistoty, vodu i prachové částice a celkově snižují statickou přilnavost. Do přípravku, který slouží na leštění karoserie, je přidáván přírodní karnaubský vosk, což je jeden z nejkvalitnějších přírodních materiálů na voskování.

 • Bez odpadu

  Naše přípravky jsou výhradně ekologické, díky čemuž šetří a nezatěžují životní prostředí. Všechen nepořádek zachycený na vašem automobilu je odstraněn utěrkami z mikrovlákna, které jsou po vyprání opakovaně použitelné, tudíž při mytí vašeho vozu netvoříme žádný odpad a šetříme přírodu.

Jak to u nás probíhá?

 • Přijedete

  Předáte nám klíče a zbytek zařídíme. Můžete jít nakupovat, relaxovat či pracovat.

 • Umytí auta

  Díky ručnímu mytí zaručíme bezpečné odstranění všech nečistot, a to bez poškrábání.

 • Vyzvednití auta

  Váš vůz bude čistý a připravený k vyzvednutí v předem stanovenou dobu.

Kontaktujte nás

Pokud máte jakýkoli dotaz nebo potřebujete poradit s výběrem, neváhejte a kontaktujte nás. My vám poradíme!

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.